dijous, 27 de febrer de 2020

FEM MATEMÀTIQUES 2020




Classificats segona fase fem matemàtiques 2020 lleimat
Sisè de primària
Escola Paissos Catalans

Maria Agustí Gil, Jan Lasa Quinquillà, Marc Latorre Roig, Karen Santiago Latorre
Escola Joan Maragall

Èric González Anton, Luka de Carvalko Pereira, Raül Medina Sanahuja, Josep Patiño Paules
Col·legi Sagrada Familia

Daniel Font Loures, Erik Maldonado Bustamante, Stefan Onogea Onogea, Nikita Slavyner
Escola Joc de la Bola
Júlia Puntos, Paula Irigaray, Darius Ramírez, Sinaí Giménez
Escola Albirka
Irina Egea Hernández, Pol Gaya Esteve, Maria Miquel Argerich, Pep Moyà Palau
Escola Àngel Guimerà
Rita Rios Asensio, Laia Sanahuja Alòs, Júlia Patricia Ghircau, Jordi Marcos Mur
Col·legi Maristes Montserrat
Lídia Mallol i Agustí, Naia Salvia i Garcia, Ariadna Quer i Casas, Clàudia Romero i Alfocea
Col·legi Mater Salvatoris
Paula Seoane Vidal, Ramón Herrera Chiné, Albert Coit del Palacio, Mauro Claverol Nuñez
Esc. Antònia Simó i Arnó
Alba Tersa Suárez, Isona García Martí, Laia Cortina Tersa, Núria Reales Noró
Escola Pompeu Fabra

Júlia Stolarczyk Okarma, Abril López Bustos, Maria Barrera Ibarra, Ester Pedrós Peró




Primer ESO
Institut Ribera de Sió
Queralt Solé, Núria Rovira, Martina Camats, Laia Bertran
Institut Alfons Costafreda
Pau Prats, Pau Nadal, Gerard Seguí, Didac Camats

Institut d’Almenar
Roberto Laslau Totu, Dídac Cos Estopà, Martí Rebolleda Barta, Alin Nicu Risiga
Institut Joan Amigó
Jana Pons Miró, Ivet Lara Arrabal, Ivet Casas Hernández, Beatriz Sofia Rosca
Institut Guissona
Maria Argelich, Carles Pedró, Albert Vila, Mireia Solano
Institut La Caparrella
Ariadna Gargallo, Maria Bernabeo, Sara Roig, Mercè Achón
FEDAC
Sara Akhnichach, Julia Hernádez, Ares Gomila, Jiaying Wang
Institut Terres de Ponent
Aina Regué Capell, Aina Soler Coll, Eloi Ros Peropadre

Institut Ronda
Anais Alberich, Marina Gregori, Maria Santaularia, Irina Juclà
Col·legi Maristes Montserrat
Abril Vidal Biesa, Blau Vilanova Vázquez, Sergi Serrano de la Cruz Esquerra
Col·legi Sagrada Família
Vera Hernández, Eric Torrell Castelló, Laia Torrell Castelló, Oscar Torres González
Institut La Mitjana
Júlia Marqués, Marc Farré, Eduard Ribes, Pau del Moral

Institut La Segarra
Seiki Sarrias Nishimura, Tonet Herrera Garriga, Joan Sala Gallen
Institut L’Olivera
Abril Pascual Llop, Anna Cabré Pérez, Xavier Montagut Arqué
Escola La Salle Mollerussa
Maria Dariana Tomi, Anna Cases Roig, Anna Perea Tella, Paula Solé Carulla
Escola Vedruna Balaguer
Laia Fernández Cortés, Laia Bellart Ribalta, Paula Sanz Rumí, Anna Bellart Ribalta
Institut Josep Lladonosa
Joel Llobera Verdú, Roger Llobera Figueres, Edgar Gil Formentí, Biel Torrico Aixalà
Institut Josep Vallverdú
Martina Esqué, Baddre Essadaoui, Anna Crisan, Kira Sancho
Institut Manuel de Pedrolo
Maria Casanovas Rius, Ares Ferrer Segura, Judith Pérez Garreta, Nerea Pedregosa de la Fuente
Institut Joan Oró
Dúnia Roure Sendra, Maria Taribó Ardiaca, Joana Pons, Ona Sotoca Causadias
Ins Torre Vicens
Xènia  Roca, Paula Rodríguez, Alba Montoya, Lídia Pérez
Institut Gili i Gaya
Aleix Armengol, Jordi Guerrero, Júlia Rodríguez, Mar Servià
Institut Antoni Torroja
Fatna Bensaid, Alba Bonet Martinez, Aina Cintora Escolar, Carla Escolà García

Segon ESO
Institut Joan Amigó
Eudald Valero Amigó, Eduard Trullols Vizcarra, Mark Antonio Ionica, Bernat Milla Domènech
Institut La Caparrella
Biel Guerrero, Júlia Garrós, Mario Marpull, Genís Ezquerra
Institut Ribera del Sió
Robert Cuberes Caelles, Gerard Garriga Solé, Genís Gimbert Pedrol
Institut la Serra
Júlia Solé, Denis, Marc Nieto, Roger Torres

FEDAC
Maria Aliet Martínez, Marta Badia Prados, Àlex Maldonado Muñoz, Mario Munteanu
Institut Terres de Ponent
Oriol Font, Wissal Magoubi, Robert Sales, Mireia Vivas

Col·legi Maristes Montserrat
Jacob Villafranca Lucas, Alberto Cazcarro Mora, Laura Sanz Krutter
Col·legi Sagrada Família
Abril Agustí, Maria Ferrer, Martina Salla

Institut La Mitjana
Anna Baskovic, Annabel Caelles, Noa Olm, Marina Roma
Institut L’Olivera
Maria Farrús Monné, Biel Montagut Mateu, Martí Àlvarez Flix, Àlex Vasilache
Escola La Salle Mollerussa
Aina Llobera Simó, Ainoa Felip Berengué, Júlia Talarn Domenjó, Laia Llobera Moncasí
Institut Josep Lladonosa
Maria Blanch Rodríguez, Paula Alférez García, Ares Estopà Font, Emili Parapanova
INS Guissona
Ana Luisa Surd, Zoryana Dzhus, Ainara M. Chávez Reyes
Institut Josep Vallverdú
Marc Sans, Martina Vila, Sílvia Mateu, Arnau Porta

Institut Manuel de Pedrolo
Cristina Armengol Seguí, Beth Farré Piqué, Adrià Meda Cruz, Vinyet Palou de la Rosa
Institut Alfons Costafreda
Aura Nadal Huerta, Paula Cambero Fabregat, Núria Gueye Moix, Gina Mo Riasol
Institut Joan Oró
Oriol Hernández, Pol Fortuny, Pau Rodriguez, Ian Ortiz

Institut Castell dels Templers
Juana Escudero, Braian Torà, Anna Pestaña, Roberto Vargas
Institut Gili i Gaya
Paula Charles, Núria Nadal, Maria Vilamajó, Rebeca Gomes
Institut d’Alcarràs
Marina Codina, Genís Costafreda, Queralt Pérez, Helena Rosas
Institut Ronda
Alba Jiménez Salazor, Blau Ruiz Clua, Hyas Hajji Elkihel, Sergi Ortiz Piñol
Escola Vedruna Balaguer
Gerard París Solé, Marc Ferrer Enrich, Yeray Monedero Gonzàles, Roger Jimenez Vidal
Escola Vedruna Tàrrega
Helena Caro Soldado, Oriol Martin Huertas, Blanca Plà Corbella, Marko Chukino Kapa

Cap comentari:

Publica un comentari