Classificats per a la segona fase del Fem Matemàtiques
Ja tenim els classificats per la segona fase del Fem Matemàtiques 2018 que es celebrarà el dimecres 11 d'abril a l'Escola Joc de la Bola de Lleida.
Sisè de primària
Centre
|
Alumnes
|
Escola Albirka
|
Marc Sans, Guillem Sans, Arnau Porta, June Aubach
|
Pompeu Fabra
|
Ariadna Gutiérrez, Szymon Lech, Oriol Sans, Laia
Sobrino
|
Escola Joc de la Bola
|
Alba Jiménez, Alba Oncins, Blau Ruíz, Jordi Sentoll
|
Escola Joc de la Bola
|
Daria Bolohan, Laura Fargas, Ramon Moreno, Pol Romaní
|
Escola Antònia Simó i Arnó
|
Íker García Serrano, Èrik Pàmpols Alegre, Biel
Torruella Mayós
|
Escola Països Catalans
|
Noa Olm, Eliana Fernández, Anna Ricart i Blanca Van de
Crommert
|
Primer d’ESO
Centre
|
Alumnes
|
INS Terres de Ponent
|
Joana Busto, Arnau Gimeno¸Yasmin Haiji, Insaf Hammoudi
|
Ins Gili i Gaya
|
Elena Gasós, Aitana Franco, Ivan Yarashuk
|
Maristes Montserrat
|
Roger Font, Ferran Font, Carlos Beltrán, Pau Torà
|
INS Ronda
|
Judith Azcona, Carla Gregori, Alba Purroy, Elena Solà
|
INS Josep Lladonosa
|
Tània Balboa, German
Moroi, Cel Tarragó,
Pau Valls
|
INS de Guissona
|
Joan Montbrió, Roman Dïan, Carlos Mirel
|
INS Antoni Torroja
|
Anna Evans, Marta Vila, Matías Montolí, Albert Albareda
|
INS La Mitjana
|
Andrea Barrau, Maria Torruella, Adriana Quiles, Ares
Blanc
|
Vedruna Sant Sadurní
|
Roger Arnan, Magda Caellas, Martí Álvarez, Joana Samsó
|
INS d’Almenar
|
Joana Solaní, Maria Llena, Ariadna Salvia, Laia Martin
|
Segon d’ESO
Centre
|
Alumnes
|
INS Joan Oró
|
Marc Piqué, Bernat Jones, Adriana López, Jaume López
|
Ins Gili i Gaya
|
Jana del Sarte, Helena Sánchez, Ana Sánchez, Múnia
Bonavia
|
Maristes Montserrat
|
Alba Súria, Blanca Tamarit, Joel Codina, Maria Riera
|
INS Ronda
|
David Fajardo, Jan Cerqueda, Irene Vila, Alba Sentoll
|
INS Josep Lladonosa
|
Marc Llobera, Josep Sentís, Vicent Ripoll, Gerard
Vendrell
|
FEDAC
|
Pedro Aguirre, Andreu Bisús, Alba Peralta, Andrea
Sopena
|
INS Olivera
|
Iulia Stoica, Genís Gibert, Àlex Guiu, Marc Pich
|
INS La Mitjana
|
Marina Cabanillas, Albert Drudes, Anna Marín, Jordi
Masot
|
INS Alcarras
|
Mireia Chimeno, Stefania Calugar, Andrea Falcón, Pau
Mas
|
INS Joan Amigó
|
Mar Garcia, Clàudia Garcia, Gemma Puig, Natàlia
Trullols
|
INS Ribera del Sió
|
Xavier Bernaus, Gael Marsà, Marc Bertran
|
Col·legi Sagrada Família
|
Martí Riu, Pau Porta, Albert Cornellà, Pol Trindade
|